Neden Vav?

10 yılı aşkın tecrübemizi siz değerli iş ortaklarımızla paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Hızlı büyüme yerine yüksek kâr getirisiyle adım adım ilerlemeyi tercih ederek Vav çatısı altında alınan riskleri minimuma indirmek birincil hedeflerimiz arasında. Bu yüzden attığımız her bir adımda siz değerli iş ortaklarımızla markamıza değer katıyor ve el ele vererek aradığınız konfor alanını size sunuyoruz.

Her daim girişimcilerin yanında olduğumuzu bu noktada hatırlatmak istiyoruz. Sunduğumuz eğitim ve desteklerle Vav’ın büyüdüğüne birlikte şahit olmak en büyük hayalimiz. Efsaneleşen lezzetlerimizi birlikte daha fazla damakla buluşturmak için profesyonel çatımız altına girerek bizle daha güçlü bir birliktelik kurabilirsiniz. 

Taze ve kaliteli ürünleri bir araya getirerek misafirler arasında kulaktan kulağa yayılan bu lezzetin siz de bir parçası olmak istemez misiniz? Ev yapımı hamburger dendiğinde ilk akla gelen Vav’ın sunduğu kreatif tatlarla güvenli bir yatırım limanına demir atabilirsiniz. Başarının tesadüf olmadığına inanıyor ve her daim yeni tatlar peşinde koşmaya devam ediyoruz. Ürettiğimiz her bir lezzeti yeni damaklarla buluşturmak için öğrenmeye açık yatırımcılarla iş birliği yapmaya hazırız. Size edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerimizi aktararak kârlı bir yatırım yapma imkânı sunuyoruz. Katkı maddesi, koruyucu ve lezzet arttırıcı kimyasallar içermeyen ürünlerimizle tanışarak geleceğinize bir adım atabilirsiniz. 

İş Ortağımız Olmak İster misiniz?

Vav Franchise Avantajları

Tecrübeli ve bilinen bir marka olan Vav çatısı altında sektöre giriş yapmak yatırımcılara güven ve motivasyon getirir. Belirli bir kural çerçevesinde başlayacağınız çalışmada başarı oranınız yükselir ve müşteriler tarafından tercih edilme oranınız artar. Geniş kitleler tarafından sevilen ve tercih edilen Vav’la yola çıkarak kurumsal markanın size sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. 

İlk kez bir işletme açacak kişiler için teknik prosedürler oldukça karmaşık ve zordur. Oysa franchise sisteminde bu işlemler markanın sunduğu desteklerle daha kolay bir hâl alır. Yaptığınız ilk girişimde hazırlık süreçleriyle fazla zaman kaybedip daha ilk etapta kâr oranınızı düşürmek yerine Vav’la iş birliği yaparak sektöre güvenli bir adım atabilirsiniz. 

İşletme kuruluş aşamalarında en önemli olan adımlardan bir tanesi reklam ve tanıtım faaliyetleridir. Her ne kadar kaliteli malzemeyle mükemmel lezzette ürünler hazırlasanız da işletmenizi geniş kitlelere duyurmak için gerekli çalışmaları yapmadığınızda beklenen başarıya ulaşmanız mümkün değildir. Vav’la yapacağınız ortaklık sonucunda tanıtım faaliyetlerine yüksek bütçeler ayırmanız gerekmez. Markaya ait genel tanıtım faaliyetlerinden sizin işletmenizde büyük ölçüde faydalanır. 

Vav franchise verdiği tüm işletmelere sürekli eğitim ve teknoloji desteği sağlar. Değişen teknolojik ve lezzet trendlerini takip eden marka sayesinde güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. 

Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için Vav Franchise süreçleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Vav Franchise Süreci Nasıl İşler?

Franchise başvurusu Vav kriterlerine göre incelenir ve adayın yeterlilik düzeyi ölçülür.
Başvurular arasında uygun bulunan adaylarla ilk toplantı yapılır. Söz konusu görüşmede maliyet, ödeme planı, şirketin çalışma şekli ve konum hakkında yatırımcıya gerekli bilgiler verilir. 
Adaydan marka koşullarına uygun işletme konumu belirlemesi ve karar verilen lokasyon hakkında sunum yapması istenir. 
Konum hakkında karara varılması sonucunda aday ile Vav arasında bir anlaşma imzalanır. 
Franchise için belirlenen konumda inşaat süreci başlar ve mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlanmış olarak işletme yatırımcıya teslim edilir.  
İşletme sahibi ve operasyonda yer alan tüm elemanlar uzman eğitmenler tarafından eğitilir. Ürün hazırlık ve sunum şeklinde olan eğitimlerin tamamlanmasının ardından franchise Vav hizmete başlayabilir. 
Vav, düzenli aralıklarla şube ziyaretleri yapar. Gereken konularda verdiği eğitim desteği ve kurumsal öğe takviyeleriyle her zaman yanınızda olmayı sürdürür.

Vav Burger

Franchise Başvurusu

Kişisel Bilgiler
Firma Bilgileri